Online poradenství pro žáky středních a základních škol

Věnujete spoustu času a úsilí online výuce a rádi byste svým žákům nabídli navíc intenzivní podporu v jejich dalším životním směřování? 

Nabízíme školám individuální online setkávání se zkušenou kariérovou poradkyní. 

V průběhu svých školních let se žáci opakovaně dostávají do situací, kdy se rozhodují, kudy dál. V takové chvíli je čas podívat se na to, kudy vede jejich cesta - co je pro ně v životě důležité, jaké jsou jejich zdroje a příležitosti k jejímu dalšímu utváření.

Nabízíme prostor, kde se můžou zastavit a položit si důležitou otázku. "Jaké je dobré místo pro mne, místo, kde se moje schopnosti, moje přání a potřeby světa optimálně doplňují"?  Výsledkem společné práce tak může být vyjasnění jejich cílů, plán dalších kroků či prostě jen to, že budou lépe vědět, kdo jsou, kam směřují a co k tomu potřebují.

Online poradenství probíhá na základě dohody na platformě skype a cena za jednu konzultaci je 300 kč. Tato cena je dotována Nadačním fondem. Napište nám na education@ppef.cz nebo vyplňte formulář níže a naše spolupráce může začít.

Více informací lektorce naleznete na https://www.mistopromne.cz/

Můj profesní příběh kariérové poradkyně začal již dávno, v době studia sociální práce na FF UK. V jednom ze seminářů jsem se seznámila s prací dánského filosofa a učitele Grundtviga na poli vzdělávání dospělých. Zajímaly mě souvislosti vzdělávání, jeho široký záběr, různé formy a dopady na život lidí ve společnosti. Nejpozději v době, kdy jsem...