Grab the Reader

  Od roku 2011 jsme již založili 27 anglických knihoven na základních a středních školách. Tento projekt je pokračováním aktivit nadačního fondu s cílem zvyšovat kvalitu výuky angličtiny v České republice. Školy, které jsou v rámci projektu podpořeny, vybíráme na základě výběrového řízení - hodnotíme využití knih, práci s knihami v hodině a ve volnočasových aktivitách žáků. 

  V devátém kole projektu vybudujeme další 3 anglické knihovny. Všem přihlášeným děkujeme za zaslání přihlášky. Naše odborná komise vybrala z téměř 60 přihlášených k podpoře tyto školy:

  Základní škola Olomouc 

  (Zbyněk Kundrum)

  Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště (Martina Dočekalová)

  Schola Humanitas, SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí, Litvínov

  (Simona Dvořáčková)

  Naleznete zde i lesson plans, se kterými se soutěže účastnili. Věříme, že se mohou v době uzavření škol hodit. 

  Výsledky minulých ročníků naleznete v sekci podpořené školy.

   This project is an original concept created by the Education Fund in line with its mission to improve the level of English language education. Through this project, we provide English-language reading materials with the aim to build English-language libraries in schools that otherwise do not have the finances to do so. Schools go through an application process that requires an outlined plan of how the books will be utilized in class. Since 2011 we created 27 libraries all over the Czech Republic.

PARTNEREM TOHOTO PROJEKTU JE MACMILLAN EDUCATION