Grab the Reader

  Chcete obohatit své hodiny angličtiny? 

  Rádi byste podpořili své žáky v četbě opravdových knih?

  Přihlaste se do soutěže Grab the Reader a nabídněte svým žákům kvalitní světovou literaturu! 

  V již čtrnáctém kole naší soutěže budeme vybírat další 3 školy, které podpoříme v budování anglické knihovničky. Právě v těchto dnech probíhá dvoukolové posuzování přihlášek, jehož výsledky zvěřejníme na této webové stránce do 20. 6. 2024. 

  Výsledky soutěže naleznete v sekci podpořené školy. Od roku 2011 jsme již založili 44 anglických knihoven na základních a středních školách. Tento projekt je pokračováním aktivit nadačního fondu s cílem zvyšovat kvalitu výuky angličtiny v České republice. Školy, které jsou v rámci projektu podpořeny, vybíráme na základě výběrového řízení - hodnotíme využití knih, práci s knihami v hodině a ve volnočasových aktivitách žáků. 

   This project is an original concept created by The Prague Peak Education Fund in line with its mission to improve the level of English language education. Through this project, we provide English-language reading materials with the aim to build English-language libraries in schools that otherwise do not have the finances to do so. Schools go through an application process that requires an outlined plan of how the books will be utilized in class. Since 2011 we created 41 libraries all over the Czech Republic.