Grab the Reader

HLAVNÍM PARTNEREM TOHOTO PROJEKTU JE MACMILLAN EDUCATION.
ZA PODPORU DĚKUJEME PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI ČESKÉ SPOŘITELNY. 

Do soutěže se přihlásíte vyplněním formuláře na této stránce. Po jeho vyplnění prosím zpracujte "lesson plan", který zašlete na education@ppef.cz do 15.12.2020.


  Chcete obohatit své hodiny angličtiny? 

  Rádi byste podpořili své žáky v četbě opravdových knih?

  Přihlaste se do soutěže Grab the Reader a nabídněte svým žákům kvalitní světovou literaturu! 

  V desátém kole soutěže navyšujeme počet knížek o 10%! Pokud vybereme právě Vaši školu, získáte 110 kusů zjednodušené literatury od Macmillan Education a 1000 kč na nákup samotné knihovničky.

  Od roku 2011 jsme již založili 32 anglických knihoven na základních a středních školách. Tento projekt je pokračováním aktivit nadačního fondu s cílem zvyšovat kvalitu výuky angličtiny v České republice. Školy, které jsou v rámci projektu podpořeny, vybíráme na základě výběrového řízení - hodnotíme využití knih, práci s knihami v hodině a ve volnočasových aktivitách žáků. 

  Výsledky minulých ročníků naleznete v sekci podpořené školy.

   This project is an original concept created by the Education Fund in line with its mission to improve the level of English language education. Through this project, we provide English-language reading materials with the aim to build English-language libraries in schools that otherwise do not have the finances to do so. Schools go through an application process that requires an outlined plan of how the books will be utilized in class. Since 2011 we created 32 libraries all over the Czech Republic.